Genel Bilgiler

KONGRE MERKEZİ

Miracle Otel ve Toplantı Merkezi

Güzeloba Mevkii, Tesisler Caddesi / Lara - Antalya

TOPLANTI TARİHLERİ 

Bilimsel Program 15 - 16 - 17 - 18 Kasım 2012 tarihlerinde yapılacaktır. 

KONGRE DİLİ 

Kongre dili Türkçe’dir. Kongrenin İngilizce olan bölümlerinde simultane tercüme yapılacaktır.

KREDİLENDİRME

Kongrenin tüm oturumları ve kurslar Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu'nun onayına sunulacaktır.

İZİNLER 

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

KAYIT VE DANIŞMA MASASI

Kongre merkezi Miracle Otel & Toplantı Merkezi'nde kayıt ve danışma masası 15 Kasım 2012 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Kayıt masamız 15 - 18 Kasım 2012 tarihleri arasında 07:00 - 24:00 saatleri arasında açık kalacaktır. 

TRANSFER HİZMETLERİ

15 - 18 Kasım 2012 tarihleri arasında, transferlerini Serenas Turizm'e bildirmiş tüm katılımcıların transferleri gidiş - dönüş (havaalanı - otel - havaalanı) yapılacaktır. Çift yön toplu transfer ücreti 50 € + KDV'dir. Transfer fiyatları 15 Kasım 2012 geliş, 18 Kasım 2012 dönüş şeklindeki toplu transferler için geçerlidir. Bunun dışındaki ara günlerde transfer talebiniz olması halinde tek yön özel araç transfer ücreti 75 € + KDV şeklinde ücretlendirilecektir. Özel transferler için lütfen SERENAS ile irtibata geçiniz. 
 
Uçak değişikliklerinizi yazılı olarak 48 saat önceden bildirmeniz durumunda transfer değişikliğiniz dikkate alınacaktır.
 

YAKA KARTLARI

Tüm katılımcılara yaka kartı verilecektir. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur.

KATILIM SERTİFİKALARI

Tüm katılımcılar katılım sertifikalarını 18 Kasım 2012 tarihinde saat 13:00 itibariyle kayıt masasından alabileceklerdir. 

SEKRETERYA HİZMETLERİ 

Kongre merkezindeki sekreterya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır. Kongre öncesinde lütfen Serenas Turizm ile irtibat kurunuz.

İPTALLER 

Katılım iptali 14 Ekim  2012 tarihine kadar bildirildiği taktirde kayıt ücretinin tamamı iade edilir. Katılım iptali 8 Kasım 2012 tarihine kadar bildirildiği taktirde kayıt ücretinin %50’si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak kayıt iptallerinde iade yapılmayacaktır. Konaklama ücretlerinde geri ödeme ancak 14 Ekim 2012 tarihine kadar yapılan iptallerde %50 oranında yapılacaktır. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.

WEB SAYFASI 

Kongrenin resmi web sitesi olan www.psikofarmakoloji2012.org‘dan kongre programı, kayıt koşulları, bildiri gönderme koşulları ve önemli tarihler ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.