Bildiri Gönderimi

Online Bildiri Sistemine Giriş

Online Bildiri Gönderimi ile İlgili Genel Bilgiler

Düzenleme Kurulu, çalışma yapan tüm hekimleri kongreye bildiri göndermeye davet etmektedir. Tüm bildiriler sadece online olarak kongre web sitesi (www.psikofarmakoloji2012.org) üzerinden kabul edilecektir. Bildiri gönderimi esnasında bildiri yazım kurallarına uymayan bildiriler değerlendirilmeye alınmayacaktır.(Detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.)
 

 E-mail,fax ve diğer yollarla gönderilen bildiriler kabul edilmeyecektir.

 Bildirinizi sonlandırdıktan sonra sistem tarafından bildirinize atanan referans numarasının ve sisteme giriş yaptığınız şifrenizi unutmamanızı rica ederiz.

 Bildiri özetlerinin son gönderim tarihi 30 Eylül 2012’dir. Bu tarihten sonra gönderilen bildiri özetleri kabul edilmeyecektir. Sunumlar hiçbir şekilde geri çekilmeyecektir.

 Ödüle başvuran araştırma eserlerinin sahiplerinin 2000 kelimeyi geçmeyecek şekilde tam metin eserlerini Koray BAPİR'e göndermeleri önemle rica olunur.

 Gönderilen bildiriler bağımsız olarak 1’den 10’a kadar puanlanacak, 5 ve üzeri puan alan bildiriler poster bildiri olarak kabul edilecektir.

 Bildiri sonuçları, bildirilerin asılacağı tarihler ve bildiri poster numaraları 8 Ekim 2012 tarihinde kongre web sitesinde ilan edilecektir

Gönderilen bildirilerden kabul edilen çalışmalar SCIE (Science Citation Index Expanded)'de yer alan Klinik Psikofarmakoloji Bülteni ek sayısında yayınlanacaktır. 

 Kabul edilen bildirilerin asılması gereken tarihlerde asılmaması halinde bildiri özeti sahiplerinin kurumlarına gerekli geri bildirimler yapılacaktır.

 Bildirilerin asılması gereken günün sonunda toplanmaması halinde organizasyon sekretaryası hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir.

Bildiri Sistemi Giriş ve Kayıt

Online bildiri sistemi ile adım adım bildirinizin sisteme girişini yapabilirsiniz. Bildirinizi sisteme girebilmeniz için, E-posta adresinizden oluşan bir kullanıcı adı ve şifrenizi girerek öncelikle sisteme kayıt olmalı ve sonra sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.

Ödüller

Kongre sonunda, Seçici Kurul tarafından ödüle layık görülen bildiriler,
 Birinciye  3.000 TL 
 İkinciye    2.000 TL 
 Üçüncüye 1.000 TL 
olmak üzere ödüllendirilecektir.

Diğer Bilgiler

● Sisteme girilen tüm bildiler ile ilgili tüm yazışmalar, bildirileri sisteme giren kişi ile yapılacaktır.

● Bildiri başlığı sadece büyük harfler ile yazılmalıdır. Başlık sonuna “nokta” konulmamalı ve konu başlığı seçilmiş olmalıdır.

● Bildiri metni karakter sayısı 3.500’den fazla olmamalıdır.

● Bildiri içerisinde yer alan resim ve tablo sayısı en fazla 3 olmalıdır.

● Sisteme girişi yapılan bildirilerin tamamının kontrol edildikten sonra “Sonlandırma” işleminin mutlaka yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde sistem üzerinde gönderdiğiniz bildiri tamamlanmamış olarak görünecektir.

Bildiri Son Gönderim Tarihi

Son bildiri özeti gönderme tarihi 30 Eylül 2012'dir. Bu tarihten sonra gönderilen bildiri özetleri kabul edilmeyecektir. Sunumlar hiçbir şekilde geri çekilemeyecektir.

Geri Bildirim

Bildirilerin kabul edilip edilmediği ile ilgili bildirim 8 Ekim 2012 tarihinden itibaren yapılacaktır. Haberleşmeyi kolaylaştırmak için, e-posta yoluyla ön kabul/red bildirimleri gönderilecektir; bu nedenle, e-posta adreslerinize 18 Ekim 2012 tarihine kadar yazılı bir bildirim almadıysanız, lütfen SERENAS Turizm ile temas kurunuz.

Telefon : +90 (312) 440 50 11
Faks :      +90 (312) 441 45 63

"Bildiri gönderimi ile ilgili sorularınız için info@psikofarmakoloji2012.org adresine başvurunuz.